Українська Русcкий
Контактні дані (067) 67-292-12 sale@nosky.com.ua
Чоловічі шкарпетки махровий слід
Шкарпетки «Махровий слід»
Зимові

Еластичні та високоякісні чоловічі шкарпетки «Махровий слід» із махровою стопою для зимового періоду. Вони виготовляються із найкращої турецької бавовни (70%) та поліестеру (30%). Доступні розміри 25, 26, 27 та під замовлення – 23,31. Довжина голінки – від 23 до 27 см. Шкарпетки абсолютно не розтягуються і мають посилену п’ятку та миски. Вони добре облягають ногу, що зручно при носінні, а махрова стопа добре зберігає тепло. Ми гарантуємо вам високу якість продукції та найдоступніші ціни.

Новини
 • 18БЕРЕЗНЯ
  Правильно носити шкарпетки - це треба вміти!

  Це нам тільки так здається, що шкарпетки в гардеробі непомітні. А насправді, вони відносяться якраз до тих нюансів, які дозволяють судити про наявність смаку у їхнього власника, або ж про відсутність такого. Мистецтвом підбирати шкарпетки до одягу повинен володіти кожен сучасний чоловік. Для цього потрібно знати хоча б загальні рекомендації.

 • 18БЕРЕЗНЯ
  Повсякденний одяг (джинси, шорти)

  Тут, звичайно, не все так суворо, але, тим не менше, основних правил потрібно дотримуватись. Шкарпетки, в принципі, можуть бути будь-якого кольору, просто він обов'язково повинен співвідноситись з якоюсь іншою частиною гардеробу, наприклад, з майкою. Білі і яскраві шкарпетки цілком доречні з кедами і кросівками. Довжина шкарпеток залежить від довжини брюк, чим вони коротші, тим коротшими повинні бути і шкарпетки. Відповідно, з шортами надягають тільки короткі спортивні шкарпетки, які ледь визирають з-під взуття.

 • 27БЕРЕЗНЯ
  Колір

  Якось так вже склалося, що зазвичай чоловіки носять шкарпетки неяскраві, ну в крайньому випадку - білі. Так от, тепер все змінюється - в ​​авторських колекціях одягу з'являються чоловічі шкарпетки яскравих, а часом і кислотних кольорів. Іноді їх вдягають навіть з сандалями!!! Дуже актуально - яскраві шкарпетки під вкорочені брюки, які впевнено входять в моду. І, звичайно, тренд сезону - кольорові шкарпетки під джинси.