Українська Русcкий
Контактні дані (067) 67-292-12 sale@nosky.com.ua
Чоловічі шкарпетки Косичка
Шкарпетки «Косичка»
Літні

Чоловічі літні шкарпетки «Косичка» виготовляються з високоякісної турецької бавовни та поліестерів у співвідношенні 70% до 30%. Вони ідеально облягають ногу, що забезпечує комфорт при носінні. Крім того, такі шкарпетки дозволяють нозі вільно «дихати», міцні при ходінні та пранні. Завжди у наявності є розміри 25, 27, 29, проте при потребі виготовляємо на замовлення 23 та 31 розміри. Довжина паголінка складає від 23 до 27 см. Ми гарантуємо вам високу якість продукції та завжди доступніші ціни.

Новини
 • 18БЕРЕЗНЯ
  Правильно носити шкарпетки - це треба вміти!

  Це нам тільки так здається, що шкарпетки в гардеробі непомітні. А насправді, вони відносяться якраз до тих нюансів, які дозволяють судити про наявність смаку у їхнього власника, або ж про відсутність такого. Мистецтвом підбирати шкарпетки до одягу повинен володіти кожен сучасний чоловік. Для цього потрібно знати хоча б загальні рекомендації.

 • 18БЕРЕЗНЯ
  Повсякденний одяг (джинси, шорти)

  Тут, звичайно, не все так суворо, але, тим не менше, основних правил потрібно дотримуватись. Шкарпетки, в принципі, можуть бути будь-якого кольору, просто він обов'язково повинен співвідноситись з якоюсь іншою частиною гардеробу, наприклад, з майкою. Білі і яскраві шкарпетки цілком доречні з кедами і кросівками. Довжина шкарпеток залежить від довжини брюк, чим вони коротші, тим коротшими повинні бути і шкарпетки. Відповідно, з шортами надягають тільки короткі спортивні шкарпетки, які ледь визирають з-під взуття.

 • 27БЕРЕЗНЯ
  Колір

  Якось так вже склалося, що зазвичай чоловіки носять шкарпетки неяскраві, ну в крайньому випадку - білі. Так от, тепер все змінюється - в ​​авторських колекціях одягу з'являються чоловічі шкарпетки яскравих, а часом і кислотних кольорів. Іноді їх вдягають навіть з сандалями!!! Дуже актуально - яскраві шкарпетки під вкорочені брюки, які впевнено входять в моду. І, звичайно, тренд сезону - кольорові шкарпетки під джинси.