Українська Русcкий
Контактні дані (067) 67-292-12 sale@nosky.com.ua
Доставка і оплата
Доставка

Наш магазин робить усе, аби пришвидшити процес замовлення обраної вами продукції. Відтак, доставка продукції оптом здійснюється у найшвидші терміни, незалежно від масштабу замовлення — день після того, як ви надіслали запит в Інтернеті.

Окрім послуг кур’єрської служби, також можливий самовивіз товару.

Більше того – уся детальна інформація, яку надав клієнт при заповненні форми, зберігається у нашій базі даних – тому за потребою без зайвих проблем можна здійснити повторне замовлення.

Оплата

Співпраця із нашим магазином – оптимізований та налагоджений процес. З метою його покращення пропонуємо обрати тип оплати відразу на сайті. Незалежно від способу, оплата здійснюється у гривнях.

Зокрема, до вашої уваги 3 способи оплати замовлення:
 • Готівковий розрахунок
 • Оплата платіжною карткою
 • «Швидкі гроші»
Новини
 • 18БЕРЕЗНЯ
  Правильно носити шкарпетки - це треба вміти!

  Це нам тільки так здається, що шкарпетки в гардеробі непомітні. А насправді, вони відносяться якраз до тих нюансів, які дозволяють судити про наявність смаку у їхнього власника, або ж про відсутність такого. Мистецтвом підбирати шкарпетки до одягу повинен володіти кожен сучасний чоловік. Для цього потрібно знати хоча б загальні рекомендації.

 • 18БЕРЕЗНЯ
  Повсякденний одяг (джинси, шорти)

  Тут, звичайно, не все так суворо, але, тим не менше, основних правил потрібно дотримуватись. Шкарпетки, в принципі, можуть бути будь-якого кольору, просто він обов'язково повинен співвідноситись з якоюсь іншою частиною гардеробу, наприклад, з майкою. Білі і яскраві шкарпетки цілком доречні з кедами і кросівками. Довжина шкарпеток залежить від довжини брюк, чим вони коротші, тим коротшими повинні бути і шкарпетки. Відповідно, з шортами надягають тільки короткі спортивні шкарпетки, які ледь визирають з-під взуття.

 • 27БЕРЕЗНЯ
  Колір

  Якось так вже склалося, що зазвичай чоловіки носять шкарпетки неяскраві, ну в крайньому випадку - білі. Так от, тепер все змінюється - в ​​авторських колекціях одягу з'являються чоловічі шкарпетки яскравих, а часом і кислотних кольорів. Іноді їх вдягають навіть з сандалями!!! Дуже актуально - яскраві шкарпетки під вкорочені брюки, які впевнено входять в моду. І, звичайно, тренд сезону - кольорові шкарпетки під джинси.