Українська Русcкий
Контактні дані (067) 67-292-12 sale@nosky.com.ua
Каталог продукції
«Косичка»
Літні
«Рапорт»
Літні
Шкарпетки для боулінгу
Літні
«Гладь»
Літні
«Гладь демисезонні»
Демисезонні
«Махрові»
Зимові
«Махровий слід»
Зимові
Спецзамовлення
- Можливе виконання спец заказів (армія, митниця і т.п.)
- Акція. При замовленні 10 тисяч пар шкарпеток доставка безкоштовно.

Шкарпетки гуртом

У парі з якісним взуттям шкарпетки сприяють легкій та зручній ходьбі. Дуже часто, незважаючи на те, що шкарпетка - річ не завжди помітна (її пошуки часом перетворюються на справжній квест) і відносно недорога, особливої уваги їй ніхто не надає. Та щоб не створювати своєму власникові зайвих незручностей, кожна шкарпетка все ж повинна володіти певними практичними характеристиками. На них і слід зробити акцент, особливо коли товар треба купити оптом. Шкарпетки чоловічі, так як і жіночі, повинні мати високий рівень гігроскопічності, бути міцними при ходьбі і в пранні, зберігати тепло (якщо ви одягнули їх взимку), «дихати» влітку. Більше того, кожна шкарпетка повинна добре утримувати своє забарвлення.

Завдяки нашому сайту ви можете купити шкарпетки оптом не лише у Львові, а й по всій території України. Житомир, Київ, Харків, Донецьк, Одеса, і будь-які інші міста - у всіх регіонах передбачена швидка і надійна доставка шкарпеток оптом. Для того, щоб отримати хороший і якісний товар, не піднімаючись з улюбленого дивану або не покидаючи робоче крісло, досить просто ввести в Інтернеті запити на кшталт «куплю оптом шкарпетки» та «шкарпетки оптом від виробника», або ж подібну комбінацію слів. Але для спрощення цього завдання пропонуємо одразу перейти до нашого каталогу.

Про виробника

ФОП Коршиков Віктор Миколайович працює в шкарпетковому бізнесі ще з 2002 року і за цей час справді показав високий і якісний рівень роботи. Всю продукцію виготовляють з турецької пряжі на в'язальному обладнанні 10 і 14 класу. Сьогодні у виробника можна купити шкарпетки оптом. Ціна на такий товар лояльна, процедура оплати - без ускладнень. Виробник реалізує чоловічі шкарпетки оптом, починаючи від 1.90 грн за пару. Тож пропонуємо довго не моніторити результати запитів в стилі «продам шкарпетки оптом», а відразу звернутися до нас. До вашої уваги:

 • літні;
 • зимові;
 • демісезонні шкарпетки оптом.

Одна із переваг нашого виробника - оперативне виконання спеціальних замовлень. Зокрема, можемо в короткий період часу доставити чоловічі шкарпетки оптом для армійських потреб, або, скажімо, для митниці. Враховуючи широкий асортимент матеріалу, з якого виготовляють шкарпетки, розрізняють багато їх різновидів. Це можуть бути як синтетичні дешеві шкарпетки оптом, так і продукція з натурального матеріалу. До складу наших виробів входить:

 • поліестер;
 • поліаміди;
 • бавовна (х\б).
Новини
 • 18БЕРЕЗНЯ
  Правильно носити шкарпетки - це треба вміти!

  Це нам тільки так здається, що шкарпетки в гардеробі непомітні. А насправді, вони відносяться якраз до тих нюансів, які дозволяють судити про наявність смаку у їхнього власника, або ж про відсутність такого. Мистецтвом підбирати шкарпетки до одягу повинен володіти кожен сучасний чоловік. Для цього потрібно знати хоча б загальні рекомендації.

 • 18БЕРЕЗНЯ
  Повсякденний одяг (джинси, шорти)

  Тут, звичайно, не все так суворо, але, тим не менше, основних правил потрібно дотримуватись. Шкарпетки, в принципі, можуть бути будь-якого кольору, просто він обов'язково повинен співвідноситись з якоюсь іншою частиною гардеробу, наприклад, з майкою. Білі і яскраві шкарпетки цілком доречні з кедами і кросівками. Довжина шкарпеток залежить від довжини брюк, чим вони коротші, тим коротшими повинні бути і шкарпетки. Відповідно, з шортами надягають тільки короткі спортивні шкарпетки, які ледь визирають з-під взуття.

 • 27БЕРЕЗНЯ
  Колір

  Якось так вже склалося, що зазвичай чоловіки носять шкарпетки неяскраві, ну в крайньому випадку - білі. Так от, тепер все змінюється - в ​​авторських колекціях одягу з'являються чоловічі шкарпетки яскравих, а часом і кислотних кольорів. Іноді їх вдягають навіть з сандалями!!! Дуже актуально - яскраві шкарпетки під вкорочені брюки, які впевнено входять в моду. І, звичайно, тренд сезону - кольорові шкарпетки під джинси.